descargar keylogger 2016 gratis Family keylogger download Bilgisayar ekranı izleme Eblaster uzaktan takip programı Hack facebook emissary keylogger source Iphone numara girerek yer bulma continue reading more info see more learn more here Gps click here article source Türkçe keylogger Windows keylogger windows Mobil gps takip programı Bilgisayar Pc Facebook keylogger Windows keylogger this web page Bilgisayarda casus program olduğu nasıl anlaşılır Perfect keylogger kullanımı resimli Keylogger türkçe karakter sorunu Windows 8 keylogger gratuit Telefonla konuşurken Bilgisayar takip net uzaktakip Keylogger na Keylogger for windows full version free download Tc den Keylogger full sürüm indir Award keylogger Best Gps kişi takip programı Gold bilgisayar gönderi takip Iphone 5s numara ile yer tespiti Best keylogger Facebook mesaj okuma programı check this out Revalation keylogger kullanımı application iphone video surveillance gratuite just click for source family keylogger free download old version
Ziyaretçi Defteri | Hakkımızda | Sohbet Mekanları | İletişim
Anasayfa

Hakkımızda

Amacımız
 
Bu sitenin amacı, asrımız insanının maruz kaldığı maddî ve manevî hastalıkların reçetesini, Kur'an eczahanesinden alıp asrın idrak ve anlayışına uygun şekilde sunan Risale-i Nur Külliyatı'nın, tamamının görüntülü-sesli sohbetler şeklinde yayınlanmasıdır.
 
Risale-i Nur Müzakerelerini de her gün yeni bir video şeklinde eklemektir.
 
Her hafta yeni bir duvar kağıdı hazırlayıp istifadeye sunmaktır.
 
Sizden Beklentimiz

Eğer bulunduğunuz yerdeki Risale-i Nur Dersleri mana, görüntü, ses vb açılardan kaliteli ise; bize ders çekimlerini gönderip, yayınlamamızı ve yayılmasını sağlayabilirsiniz. Adres bilgimiz için tıklayınız.

Herhangi bir yabancı diliniz varsa; özellikle imana dair vecizeleri, bize tercüme ederek -sitemizin iletişim kısmından- yollarsanız, duvar kağıtlarımıza katkıda bulunabilirsiniz.

Bu ikisi dışında "Nasıl yardımcı olabilirim?" diyorsanız; dualarınızı bekliyoruz. Destek olmak istiyorsanız bu linke tıklayabilirsiniz.
 
Teşekkür
 
Sitemizin maddi destekçisi olan Suffa Vakfı ve Feyyaz Bilim ve Gelişim Derneği'nin kıymetli kurucu ve üyelerine ...
 
Sitemizin oluşumundan bu güne kadar bize maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen, emekleme dönemlerimizde yanımızda olup, sitemizin bugünlere varmasında adım adım kıymetli fikirleri ile bizi aydınlatan, e-mail'leri ve sitemize yazdıkları kıymetli yorumları ile sürekli destekçimiz olan tüm kullanıcılarımıza teşekkürü borç biliyoruz. 'Bir işe sebep olan, o işi yapmış gibidir' hadis-i şerifinin de işareti ile hiç bir maddi amaç gütmeden bu günlere gelen bu hizmetimizden hasıl olan sevaplardan hissedar olmalarını Rahmet-i İlahiyeden temenni ediyoruz.
 
Künye
 
Yayın Sorumlusu
Dr. Burhan Sabaz
 
Editör
Muhammed Ali Sabaz
 
Tasarım
Ahmet Said Kardeşler
 
Yazılım
Ahmet Settar
Said Biçer
 
Video Ekibi
Ali Biçer
Hikmet Yolcubal

Popüler içerik

X


MOBİL VERSİYONA GEÇİŞ